Ostrov Lošinj - pláže

Vyhledávání dovolené

Ostrov Lošinj - pláže

ostrov Lošinj - pláž - Veli Žal ostrov Lošinj - pláž - Veli Žal ostrov Lošinj - pláž - Borik ostrov Lošinj - pláž - Čikat ostrov Lošinj - pláž - Čikat ostrov Lošinj - pláž - Srebrna ostrov Lošinj - pláž - Valdarske ostrov Lošinj - pláž - Kadin ostrov Lošinj - pláž - hotel Bellevue pláž - FKK pláž - FKK pláž - Zlatna uvala pláž - Camp Poljana pláž - Vitality Hotel Punta pláž - hotel Vespera pláž - hotel Aurora
Užitečné informace

Ostrov Lošinj - pláže

Pláž Veli Žal
Oblázková pláž Veli žal obklopená stínem borovic se nachází v Slunečné zátoce (Sunčana uvala), vzdálené cca 1 km od centra Malého Lošinje. Pláž je střežena záchranáři, přestože je díky snadnému vstupu do moře ideální i pro rodiny s dětmi. Zároveň je tato držitelka Modré vlajky za čistotu moře uzpůsobena i pro osoby se sníženou pohyblivostí a výborně vybavena hojnými doplňkovými sportovními, zábavnými a dětskými atrakcemi. Nad pláží se rozkládají hotely a prochází tudy i překrásná promenáda.

Ďalšou plážou s modrou vlajkou je Sunčana uvala, vzdialená 20 minút od Malého Lošinja. Je okruhliaková, a dajú sa tu prenajať člny, slnečníky, ležadlá, v blízkosti sú detské ihriská a reštaurácie.

Asi 1 km z centra Malého Lošinja je zátoka Čikat, kde sa nachádzajú tri pláže, z ktorých jedna je piesková a vhodná pre rodiny s malými deťmi. V okolí sú reštaurácie, sprchy, početné športové aktivity (minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, basketbal, tenis, prenájom potrieb pre vodné aktivity), je tu škola surfingu a potápania.

Ďalšou známou plážou je Poljana v rovnomennom kempe vzdialenom od mesta Mali Lošinj cca 3 km. Pláž je piesočnatá a na pláži sa dajú prenajať slnečníky a ležadlá, je tu možné si zahrať plážový volejbal a osviežiť sa môžete v niektorom z plážových barov.

Pláž Valdarka je okruhliaková s betónovými plochami a skaliskami a s borovicovým lesom.

Pláž Bojčić je skalistá. Ďalšie malé pláže nájdete ukryté v malých zátočinách, kam sa dá doplaviť len po mori.

Dovolená Chorvatsko
TOP NABÍDKA

Nový
Akce -24 %

05.05. - 09.06.

| Pronájem

Nový
Akce -2 %

léto 2024

| Pronájem

Nový
Akce 30 %

ACTION -30%

| Pronájem

Nový
Akce -10 %

LAST MINUTE

| pronajem

Služby zákazníkům:
info@hrvaska.net