Mnenje Mobilne hišice Kamp park Soline - Byli jsme s vnoučaty ( 5, 4 let). Prázdné mobile home kolem nás=bezva. Ubytování stísněné,ale příjemné; vybavení-vše co jsme potřebovali jsme našli. Velká spokojenost co se týče vybavení hřišť. Oblázkový vstup do vody, děti odmítly botky, kamínky jim vůbec nevadily. Málo ubytovaných hostů., Hrvaška, ocene - mnenje gostov & komentarji | Hrvaska.net

<< Nazaj na oceno objekta
9.6 / 10
Ocena
ime Robert L.
kraj
država
datum 2022-09-20 08:27:26
Tip namestitve MH Premium Family
pohvala Byli jsme s vnoučaty ( 5, 4 let). Prázdné mobile home kolem nás=bezva. Ubytování stísněné,ale příjemné; vybavení-vše co jsme potřebovali jsme našli. Velká spokojenost co se týče vybavení hřišť. Oblázkový vstup do vody, děti odmítly botky, kamínky jim vůbec nevadily. Málo ubytovaných hostů.
graja Přijeli jsme v pondělí-klid až do pátku. Sobota a Neděle, zaplnili se domky kolem nás, velmi špatná noc, "hudba" do 6ti ráno, spát se nedalo.
vaš nasvet drugim popotnikom Po dlouhé době v kempu kvůli vnoučatům. Velká spokojenost. Štěsti, že jsme však jeli až v září, nedovedu si představit camp i pláž v hlavní sezóně!!!
storitev 10
razmerje cena / kvaliteta 10
spanje 8.5
čistoča 10
Pomoč uporabnikom:
info@hrvaska.net